Naša práca

Od vytvorenia k vylepšeniu – Preskúmajte naše programátorské práce

marec, 2020

Rezervačný sytém

Rezervačný systém bol vyvinutý na mieru pre nášho klienta. Tento nástroj je postavený na moderných technológiách, vrátane JavaScriptu, PHP, MySQL čo mu zabezpečuje vysoký výkon a spoľahlivosť.

marec, 2020
apríl, 2021

Plánovač termínov

Hlavným cieľom systému na plánovanie termínov je umožniť našim klientom jednoduché plánovanie a sledovanie ich udalostí a stretnutí. Užívatelia majú možnosť vytvárať a upravovať kalendáre, pridávať dôležité udalosti a termíny a získavať prehľad o svojom časovom pláne.

apríl, 2021
marec, 2021

Scanner stránok

Nami navrhnutý scanner dokáže poskytnúť klientovy dôkladný prehľad o obsahu webových stránok. Systém dokáže analyzovať a zhromažďovať informácie z rôznych stránok a prezentovať ich v prehľadnej podobe. Týmto spôsobom naši klienti môžu rýchlo získať cenné dáta a informácie z internetu.

marec, 2021
január, 2021

Dochádzkový systém

Dochádzový systém umožní nášmu klientovi jednoduché sledovanie a správu pracovného času ich zamestnancov. Systém umožňuje zamestnancom zaznamenávať svoju dochádzku, vykazovať prácu a monitorovať svoj pracovný čas. Zároveň poskytuje manažérom a vedúcim prehľad o pracovných aktivitách a dochádzke celého tímu.

január, 2021
január, 2022

ERP systém

ERP systému na mieru dokáže zjednotiť správu rôznych aspektov podnikania pre nášho klienta. Systém umožňuje efektívne riadenie financií, skladov, výroby, ľudských zdrojov a mnoho ďalších oblastí podnikania. To všetko na jednom centralizovanom mieste.

január, 2022
január, 2022

Interný CRM systém

CRM systém poskytuje podnikom prostriedok na lepšiu interakciu so zákazníkmi a efektívnu správu zákazníckych dát. Systém zahŕňa funkcie správy kontaktov, historických záznamov, obchodných príležitostí a podporuje sledovanie interakcií so zákazníkmi.

január, 2022
február, 2023

Voice recorder

Tento nahrávač hlasu je prispôsobiteľný a umožňuje zákazníkom uchovávať a organizovať svoje hlasové záznamy tak, ako to vyhovuje ich potrebám.

február, 2023

Chceli by ste s nami rozbehnúť svoj projekt?​

Ak Vás zaujali naše služby a máte záujem dostať svoje nápady do digitálneho sveta, neváhajte nás kontaktovať.